Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján számolják ki, hogy...

Mi alapján számolják ki, hogy valaki hány százalékban ad hasznos válaszokat a gyakori kérdésekben?

Figyelt kérdés
hónapokig 100 % -os voltam.Mondjuk azt sem tudtam, hogy mit jelent. Tegnap válaszoltam valakinek, hogy nem való állat a lakásba,-ez a véleményem - és most 27 %-os lettem. MIÉRT? Ha tudjátok, világositsatok fel. KÖSZI.
2010. jún. 17. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Az alapján, hogy mások mit gondolnak. Pl itt jobb alul a válaszom mellett van 1 felfele mutató kézjel az ugye felpontoz, a lefele értelemszerűen le. A köztes pedig 50-50%.

Szal azért lettél 27%-os, mert pár embernek nem tetszett a hozzászólásod és lepontozod. Ezt te is csinálhatod.

2010. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Lehet pontozni hogy

ez a kérdés szerinted hasznos

vagy nem

2010. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek alapján ha valaki mindig olyan válaszokat ad, ami a többségnek szimpatikus, manipulálhatja a többséget. De hol itt az őszinteség? Lényegében gyúrni kell a népszerűségre. SZERETEM A LAKÁSBAN A KUTYASZAGOT! Neked köszönöm a felvilágositást !szia.
2010. jún. 17. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha már régóta vagy itt, akkor előbb-utóbb stabilizálódik a százalékod. Akkor már akármit írsz, csak egy-két százalékot ingadozik.

Nekem is vannak alulértékelt válaszaim, és az első válaszom 63%-os lett.

2010. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Bocs ha OFF, én csak azt nem értem, hogy miért nem tüntetik fel a százalék mellé, hogy az illető hány kérdésre adott már választ. Vagy még jobb: hány "értékelt" kérdése van (mert ugye sokszor nem is pontoznak, csak beírják, hogy "köszi a választ").

Mert hát könnyű 100%-osnak lenni, ha két kérdésre válaszolt még csak az illető... :o)

2010. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van! Én nem régen játszom vele, rögtön elértem a l00%-ot.Sokáig az volt, de nem birtam megállni, és belefutottam egy népszerűtlen kérdésbe/kutya nem való a lakásba/.0 %-ot kaptam.Azóta több témában kaptam köszönetet,mailt stb.Már a korom alapján is van elég tapasztalatom több témában,plfőzés. Ennek ellenére még mindig 56%-os vagyok.Ki hisz egy 56-osnak?csak a 100-asnak! Na meg a humor! az itt végleg tilos!

Úgy müködik a dolog, mint egy teszt magadról.Tudod előre,milyen vélaszt értékelnek,mivel lehetsz népszerű.

2010. jún. 22. 16:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Már 74 %-os vagyok.
2010. jún. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!