Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek magányos párkapcsolatot nézve?

Figyelt kérdés

18/F vagyok és iszonyatosan vágyok egy olyan lányra aki igazából és tényleg szeret.

Nem intimitással van a problémám,mert amíg pénz van, addig bármit meg lehet oldani. Én egy "igazi" szerelemre értem a párkapcsolatot.

Nem olyan régen volt egy lány, egy picit fiatalabb nálam és tudtam, hogy csak az intimitásra megy és az elején ki is akartam használni ahogyan az összes ilyen alkalmat. De valami miatt elkezdtem érezni iránta. (Szerelmes lettem).

Tudtam, hogy könnyű vérü. Tudtam, hogy nem lenne szabad de mégis szerettem...

Esküszöm bármit megadnék azért, hogy csak szimplán rámírjon. Ő elméletileg akkor érzett így irántam, mikor kb hatszor akartam lekoppintani.

Nem tudom miért, de elkezdtem hozzá kötődni...

Tudom, hogy csak azt kaptam amit megérdemlek, tudom és azt is , hogy jogosan és el is tudom fogadni.

De...senkihez sincs kedvem, egy lányhoz sem, legalábbis kapcsolatot nézve. Annyi lehetőségem lenne rendes lányokkal is kialakítani egy kapcsolatot, mégis lemondok róla.

Mit tegyek, hogy ne érezzek iránta ténylegesen semmit és eltudjam felejteni.?


2018. jún. 30. 23:55
 1/1 csatrad ***** válasza:
pialj be. menj fel egy chates oldalra,es add ki magadbol, pik pak tul leszel rajta.
2018. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!