Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ezek közül a legszebb név?

Melyik ezek közül a legszebb név?

Figyelt kérdés

Luna

Dafna

Minerva

Izóra

Dorotea



2018. júl. 2. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Dafna az olyan, mintha döfne, valami szúrós kis bogár jut róla eszembe; utána meg egy hordó; tehát ezt nem ajánlanám névnek, még Dafné-ként sem szép, úgy még kimondottan idegesítő hangzása is van (bocsi, ha valaki ismer ilyet)

Luna név gyönyörű; viszont magyar gyereknek nem tom adnám -e , de nagyon tetszik.

Minerva - Ez picit ilyen öreges név nekem , igen, és nagyon kedvelem McGalagony professzort; és tényleg erről a névről egy ilyen öreg, bölcs néni jut eszembe; Minerva amúgy a bölcsesség istennője; na szal ez a név nekem nem tetszik annyira; meg magyar embernek is fura lenne számomra

Izóra- Szerintem ez fain kis név; tetszetős; amúgy valszeg egyszer-kétszer elsütnék vele, hogy izzóra; de lehet, hogy ő is nevetne rajta; én arra gondolok, hogy igen; viszont szerintem én örülnék egy ilyen névnek , szóval szerintem jó. Meg tényleg csak egyszer-kétszer süthetnék el, én arra gondolok, szal ezt az izzósat; és valszeg ő is mosolyogna rajta; de amúgy még nekem tetszik nagyon a Zóra és a Zora is. Egyébként most így gondolkodom, inkább a Zórát vagy a Zorát adnám, hajlanék azok felé inkább, mint az Izóra felé. Tényleg olyan 'izzós' némileg.

Dorotea-Ez jó név; de amúgy furcsa, hogy tea a vége; és lehet, hogy picit olyan, mintha egy teának a neve lenne; de nem érzem vészesnek; szerintem jó így ez a név.

Szerintem ezek közül a Luna vagy az Izóra a legszebb. Az izzótól elvonatkoztatva amúgy tényleg tök jó név az Izóra is. De amúgy a Lunát meg valamiért picit kislányosnak érzem. :) Szóval én Zórát, vagy Zorát adnék:)

2018. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*De amúgy a Dorotea is jó; de akkoris Zórát, vagy Zorát adnék:)
2018. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Luna
2018. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dorotea
2018. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minerva
2018. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Luna, Dorotea
2018. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minerva vagy a Dorotea


Luna csak a jelentése miatt tetszik, de egy betűt lecserélsz és női nemiszerv.

Dafna olyan mintha elrontották volna a Dafnét.

Izóra megint csak egy elrontott Izoldának tűnik.

2018. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!