Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tokyo Ghoul manga teljesen...

A Tokyo Ghoul manga teljesen be lett fejezve?

Figyelt kérdés
Angol TG-s oldalakon olvastam hogy be lett fejezve a Tokyo Ghoul:re mangája. Ezzel az lenne a kérdésem,hogy most akkor az egész mangát befejezték, és nem is lesz folytatása? Totálisan vége van a TG mangának?

2018. júl. 4. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vége van.
2018. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg igen vége.


Ishida eléggé összecsapta sajnos a végét, elég sok elvarratlan szál maradt, de vége van.

2018. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha sok befejezetlen szál van, akkor gondolom lesz valami folytatás. Vagyis remélem :( Köszi amúgy a válaszokat!
2018. júl. 5. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Több karakterről nem tudtuk meg, hogy pontosan mi lett vele.

Illetve pl. egész első OEK szál levegőben lett hagyva.


Ezzel együtt eléggé úgy néz ki, hogy ez a vége, tekive, hogy van akinél úgy fogalmazott, hogy "egész életében stb..." így gyanús, hogy ennyi volt - bár Kaneki gyerekével még akár lehet is valami folytatás egyszer de elég nevetséges húzás lenne.


Animéből persze lehet ki lesz vágva minden ilyen "felesleges" nem ellvarrt rész, ahogy ez szokás.

2018. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sajnos vége van :(
2018. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen vége van a mangának 179 fejezet....Nos én a végét nem igen értem mert nem igen vagyok jó angolos külön kérdést nem szeretnék ki írni 1 összetett kérdésem lenne pls fel tehetem?
2018. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!