Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten régi...

Hol lehet Budapesten régi típusú baseball sapkát kapni?

Figyelt kérdés
Olyat, ami nincs kimerevítve (a homlokrésze sem), és nincs rajta szembetűnő márkajelzés meg felirat.

2018. júl. 5. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem baseball sapka, már 80as évek végén is volt rajta felirat és olyan kemény volt a sültje mint a karton.


Vannak ilyen rongy sapkák mindenhol, sült nélkül is, pecázni szoktak benne, meg cserkészek használnak ilyen típusút.

2018. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

", már 80as évek végén is volt rajta felirat "


Már az 1910-es években is létezett baseball sapka... 80-as évek... és az mi?

És alapvetően az első sapkákon semmiféle felirat nem volt és láss csodát még merevítve se volt.

2018. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A feji részére értettem, hogy nincs merevítve, ha jól tudom, a sildje/sültje mindegyiknek merev, ezzel nincs is gond. Tihanyban láttam olyanokat, amiken nincs vagy csak valami minimális felirat van, de nem volt nálam épp pénz, úgyhogy Pesten keresek ilyet.
2018. júl. 6. 11:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán kínai boltban látott valaki ilyesmit?
2018. júl. 6. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!