Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unaloműző dolgok nyárra?

Unaloműző dolgok nyárra?

Figyelt kérdés
Valami jó elfoglaltság kéne..14 vagyok és a szüleim alig engednek valahova a barátaimmal..szóval ez a fázis kihúzva. Itthonra kéne valami.Esetleg valami jó online játék, vagy valami bevált taktika..Lényegtelen, csak kapjak kedvet hozzá és ne unatkozzak.

2018. júl. 6. 15:57
 1/3 anonim válasza:
Amugy szerintem a telefonod helyett ha meg nézed csorba anitát akkor van egy csomó jó vidije pl.(nyári unalom űző ötletek)vagy valami ilyen cime volt asszem.De sajnos nem tudok játékot csak néhányat.pl.(Helix Jump,Zombi Tshunami)meg még hasonló játékok.
2018. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amiket én tapasztalatból ajánlok: batikolj pólót, tanulj meg varrni, készíts naptárat vagy határidőnaplót, olvass, miceforce (internetes játék).

Olvasni a Leiner Laura könyveket ajánlom pl.: Szent Johanna Gimi, Bexi.

2018. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenképp utánanézek néhánynak.

Leiner Laurát imádom és sajnos már kiolvastam a legtöbb könyvét..

2018. júl. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!