Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a faktor, ami hiányzik...

Mi az a faktor, ami hiányzik a hozzám hasonló embrekből, akik sehova sem jutnak az életben? 32/F Úgy érzem, elrontottam mindent.

Figyelt kérdés
Nem tartok sehol az életemben. Se a karrirem nem akar beindulni. Se párkapcsolatom nincs. 32 éves férfiként úgy érzem, hogy nekem már befellegzett. Nem tudom, hogy mi a baj velem. Lehet, csak éltekételen vagyok?

2018. júl. 6. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

80'as szindrómád van. Akik ebben az évtizedben születtek, sajnos sok szempontból el vannak cseszve. Rátok szakadt a nagy szabadság a rendszerváltáskor, szerintem ez okozza, hogy nem találjátok a helyeteket, hiszen nem tudtátok, mihez is kell alkalmaznotok. Bejöttek a drogok, a nagy választék az árucikkekből, a zene, és még azóta is a bőség zavarát látjátok. Az élet rövid, használd ki minden percét - lehetne a szlogenje, de igazi élmények, az élet tisztelete helyett kizsákmányoljátok egymást és a saját testeteket is.


Legyél egy kicsit spirituálisabb, járj el meditációs csoportokba, hogy megtapasztald, van ezen kívül más is, amivel dolgod van.

2018. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Weöres Sándor válasza:

Pedig nem rejtőzöm - csak igazában nem vagyok. Cselekszem és szenvedek, mint a többi, de legbenső mivoltom maga a nemlét.

*

sokan azt hiszik, és most ez az általános, hogy "valahova el kell jutni, valamivé válni " Pedig ez nincs így szerintem. Vagy más szóval inkább visszatérni kell a teljességhez,amiből létesülésünkkor "kiestünk" A párkapcsolat azért jó lenne, egy kicsit keresgélj, vár valaki rád (aki ugyanilyennek érzi talán magát)

2018. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Intelligenciának hívják ama faktort.
2018. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:
meselj tobbet magadrol ennyi keves
2018. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!