Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Dorottya vagy...

Szerintetek a Dorottya vagy az Alíz név a szebb?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdés. De azt hiszem, a Dorottya egy kicsikével szebb, mint az Alíz. Viszont az Aliz rövid i-vel nekem jobban tetszik , mint az Alíz hosszú í-vel. És érdekes, de az Alizt rövid i-vel talán előbb adnám , mint a Dorottyát, az Alíz hosszú í-vel viszont nekem csak a Dorottya után következik a ranglistán. De amúgy nagyon szoros a "verseny" az Aliz és a Dorottya között; de végül talán az Alizt hoznám ki "győztesnek. És akkor Dorottya a 2. ; a 3. pedig Alíz hosszú í-vel. Nagyon jó ez a kérdés. Meg amúgy úgy egymásután tök jól hangzanak, hogy Aliz Dorottya, szóval még kombózni is lehet. Látom a te felhasználóneved is ebből van kikombózva:)
2018. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. A nevemben benne van az Alíz is:)
2018. júl. 6. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Dorottya
2018. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Dorottya (nemcsak azért, mert engem is így hívnak)

Szerintem nagyon szép név, és sokféleképpen lehrt becézni is. :)

2018. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Alíz :)
2019. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!