Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogy tudok letiltan...

Facebookon hogy tudok letiltani úgy valakit, hogy a tiltás előtti üzeneteket se láthassa többet?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne, borzalmasan idegesít hogy olvasgatja amikről akkor beszéltünk, teljesen megszállott, kérlek segítsetek
2018. júl. 7. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lehetőség. Miután a már meglévő beszélgetést lefényképezheti, lementheti, kimásolhatja, így ezek esetében már a Facebooknak sem lenne rá bármilyen hatása (és eleve nincs is).
2018. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.. Nem fotozta le az biztos, de folyamatosan vissza olvasgatja és látja a beszelgetesen keresztul azt is hogy más lett a profilképem, ez hogy lehet??? le van tiltva es hogy lathatja így??
2018. júl. 7. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a facebook eleve tájékoztat arról, hogy a profilpofád k.urvára publikus...
2018. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Több választásod is lehet:

1) törlöd az ismerőseid közül, ÉS a beállításoknál az az opciót választod, hogy a képeidet, posztjaidat CSAK az ismerőseid láthatják. Minden egyes posztot be lehet egyébként állítani, és ha valamit nyilvánosra szeretnél tenni, azt mindenki láthatja.

2) Létezik olyan megoldás is, hogy ha ismerősöd, és nem akarnád valami miatt törölni (egyébként ha gy teszel nagyon sokáig nem venné észre, hacsak nem direkt keresne) a posztoknál van egy kis fogaskerék ikon, amit lenyitva beírhatod, hogy ki az aki nem láthatja. Tehát, az ismerőseid láthatják, kivéve... és ezek után az ismerőseid között megkeresed a nevét, ha több profillal szerepel nálad, akkor megtilthatod, hogy bármelyik profiljáról láthasson.

3) letilthatod úgy is, hogy egyáltalán ne lássa, amiket írsz! Viszont ha valakivel beszélgetsz, azoknak a válaszait látni fogja. Azt hiszem ilyenkor az illető profiljára kell elmenned, és ott megkeresni a tiltó opciót. Én csak egyszer csináltam ilyet, de bevált. Miután ő is letiltott engem, én sem látom a hozzászólásait, de ha mégis látni szeretném, akkor a húgi profiljából megtehetem. DE ez csak a csoportokra, oldalakra vonatkozik.


Mindenképp nézd át a kék csíkon lévő kis háromszöget, és ott keresd a beállításokat.

Még valami: Amennyiben chatben (messenger) beszélgettek róla, és ő nincs benne a chat névsorban, SEMMII ESETRE SEM fogja látni!

2018. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én is ilyen cipőben járok, ugyanilyen megszállott.

A szemét sreenshotolta és körbeküldte az ismerőseinek... A szomszédom hangosan röhögött rajta.


Ő us bolond volt, folyton az üzeneteimet olvasta, meg nyomozott utábam, a helyeken ahhol járok...

2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes leírást Megan964, töröltem az ismerőseim közül, és beállításokban beírtam a nevét úgy tiltottam le őt, azért csodálkoztam hogy így is meg tudja nyitni azt a beszélgetést amit velem beszélt.. Az lenne a jó, ha valahogy meg tudnám oldani hogy csak a saját válaszait lássa, az enyémeket ne. Próbálkozom megoldani.


Egyébként utolsó válaszoló, szomorú amit írtál, hogy ilyen nem normális megszállott nyomorékok vannak, engem nagyon zavar hogy tudom hogy fél éve nem beszéltem vele de napi szinten olvasgatja amiket beszéltünk, undorító érzés bele gondolni.. Arról nem is beszélve hogy minden nap sms-t ír, már azon gondolkodom hogy telefonszámot kell cserélnem

2018. júl. 22. 23:23
 7/7 anonim válasza:

Ez basszus zaklatás, feljelenthetnéd, gondolom megvannak az sms-ek!!!


Az ő példánya, akármit csinálhatsz megmarad, hacsak be nem lépsz hozzá és kitörlöd.


3-szor meg kellene gondolni, h kinek mit írunk.


De legalább nem küldte el senkinek, hadd olvasgassa, viszont az sms az durva.


Ez is bolond: anyukája tudta h hol lakom. Ez meg különböző autókkal mászkált itt fel-le. Egyszer lont kint voltam belassítptt nézett a tükörből, majd megfordult jött felefele, akkor meg napszemüveg volt rajta. De nem a saját kocsijával mászkált.


Részéről bosszú volt, h elküldte másnak l, mert nem kértem belőle...


Eddig még senki nem volt ilyen szemét, nem kellett volna beszépni sem vele. Kapja be...


Mondom, hadd olvasgassa, de ha továbbra is zaklat, akkor én tényleg elmennék a rendőrségre...

2018. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!