Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy el...

Mit kéne tennem, hogy el tudjam magam fogadni?

Figyelt kérdés
162cm vagyok,55 kg.nagyon szégyellem a testemet,csúnyának tartom magam,és semmi önbizalmam nincsen.a barátnőim azt mondják hogy csinos vagyok,de nyilván elfogultságból.nem merek nagyon közeledni mások felé,mert félek hogy kinevetnek a kinézetem miatt.közösségben nagyon kellemetlenül érzem magamat

2018. júl. 8. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Nem írtad az életkorod, de én gyanítom, hogy tinédzser lehetsz. Ez egy nehéz időszak, és a szűkebb környezet befolyásolja az önbizalmunk. Te is hasonló cipőben járhatsz, mint én - és még közülünk nagyon sokan akkor, vagy éppen most, illetve nem rég -, de hidd el, ezzel az érzéssel nem vagy egyedül. Ha a barátaid igazi barátok, akkor hihetsz nekik: csinos vagy, és jól nézel ki. A 162 cm-hez az 55 kg teljesen jó. Ez az egész az idő múlásával megváltozik, amikor már nem a külső fog számítani, és tulajdonképp mindegy, hogy hogyan nézel ki, ha jó, kedves, rendes ember vagy. Csak ugye, mire ez kiderül... Pedig most kellene élned, amíg fiatal vagy. Ne ezzel törődj. (Tudom, ezt most rém könnyű írni az én szemszögemből, és rémesen nehéz a tiédből olvasni, de vedd úgy, hogy tanácsot kaptál az idősebb énedtől a jövődből.) :)

Hidd el: szép vagy, okos, fiatal, és előtted még az Élet. Minden jót, legyen szép napod! :D

2018. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,17 vagyok.Hát igen,magamat meggyőzni a legnehezebb.nagyon szépen köszönöm!

2018. júl. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!