Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet annak a filmnek a...

Anitaaa04 kérdése:

Mi lehet annak a filmnek a cime, ami ha jol emlekszem fekete feher volt, fiatal lanyok voltak benne es szinte vegig autoval mentek valahova kozben pedig egy no kovette oket es megolte oket meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Regen lattam ezt a filmet es annyira idegesit hogy nem tudom a cimet. Valahova ment 4-5 baratno es megalltak egy uzletnel es veletlenul neki mentek egy autonak. Aztan elindultak,otthagytak azt az autot s egy ido utan eszrevettek hogy koveti oket valaki. Egy no volt, aki el is kapta oket es sorra nyirta ki a lanyokat. Es szinte az egesz az uton zajlik, hogy mennek es mennek valahova.
2018. júl. 8. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Svédország. Vicc nélkül. Egy csomó pszichiátrián kezelt betegnek van fegyvere,most találtak egyet,akinek engedélye van Ak-47-esre. A rendőrök álla leesett.
2018. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-es válaszadó!

Szerintem ezt a választ az előző kérdéshez akartad írni:

"Az EU-ban melyik országban lehet legkönnyebben fegyverhez jutni?"

2018. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Bakker...Oda bizony,sőt,mikor megnéztem,ott is volt ...Bocsi :)
2018. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uristen ti elolvastatok hogy mt kerdeztem? Egy film cimet nem hogy hol gyilkolnak meg mivel..
2018. júl. 10. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!