Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek. Tulreagalom? 16l

Kakao2322 kérdése:

Félek. Tulreagalom? 16l

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy egyedül maradok, az a barátnőm akivel eddig barátkoztam lecserélt egy pasira, eddig mindig az volt hogy menjünk kutyát sétáltatni és hasonlók. Mémeket küldtünk egymásnak meg hasonló kis apróságok de most már egyáltalán nem keres. Mindig csak ezzel a fiúval van aki ráadásul egy rossz srác. Először rámírt meg még egy csajra nekünk nem kellett és most ugy érzem jo neki ő is csak hogy legyen valakie es ez szerintem fordítva is igaz. Ma írni akartam a barátnőmnek hogy menjünk sétálni de közben láttam instán hogy vele pizzázik na mondom remek. Nekem is van barátom csak iszonyat messze lakik mert egyetemre jár így havi egyszer tudunk kb talizni van amikor kettő. Nagyon szeretem es rettenetesen hiányzik de és tudom hogy mindig velem lesz . De mégsincs itt minden nap.Így szeptembertől a sulit is egyedül kell csinalnom mivel nem sikerült beilleszkednem. Gyülölök oda járni. Reggelente zokogva készülődtem hogy már megint. Othon sem jok a dolgok (pénz: most ugy érzem kezd picit jobb lenni a dolog viszont félek hogy valami közbejön mert velem általlában az van hogy valami jó történik es minden happy aztan bumm valami szar és újra mélypont, apukám alkoholista a rosszabb fajtából aki verekszik , ordibál stb ). És úgy érzem hogy most nagyon rosszul vagyok. Rettegek a szeptembertől. Az iskolaváltáson is gondolkodom de anyukam teljesen ki van akadva hogy én választottam ezt a sulit meg blablabla és nincs is olyan suli a környéken ahova szívesen mennék. A barátom azt mondja túlreagalom de most úgy érzem hogy ez az egész egy hatalmas tragédia. Mindenkinek vannak ilyen mélypontjai? Vagy én már soha többet nem lehetek boldog? Csak az tartja bennem a lelket hogy 5-6 év mulva osszeköltözünk a barátommal es minden szuper lesz mert vele lehetek. Át szeretném ugrani ezt a következő6 évet. Szóval, ez csak egy mélypont vagy most már mindig ilyen lesz a következő 6 év?

2018. júl. 9. 02:23
 1/1 anonim válasza:
100%

Ez igazából attól függ, hogy te hogy fogod folytatni az éved, életed, 6 éved. Minden fejben dől el. Ha úgy fogod fel, hogy ez mindig így lesz, mindig ilyen rossz lesz, akkor ne számíts másra. Próbáld pozitívan felfogni a dolgot. Kereshetsz új barátokat. Ismerkedhetsz végre az osztály-, évfolyamtársaiddal. Ha pedig nem megy, akkor foglalkozz a barátoddal. Lepd meg. Utazz el hozzá. De ne csak arra koncentrálj, hogy neked milyen rossz, mert azzal nem csak magadnak csinálsz rosszat, még a körülötted lévő embereknek is elmegy a kedve az élettől.


Csak pozitívan!

2018. júl. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!