Hogy lógjak el?

Figyelt kérdés
Késtem az edzésről , nem tudom hol van az én csoportom.Valószinűleg futnak, és az kb az egész edzést igénybe venné.Hogyan lógjak el hogy a másik csoport , akik itt vannak ne vegyenek észre ,hogy elmentem?
2018. júl. 10. 09:37
 1/1 2*Sü ***** válasza:
100%

Hát leginkább a lábadat használva. Ha később ez kérdésként merül fel, a legegyszerűbb bocsánatot kérve az igazat mondani, hogy késtél, és mivel nem tudtad, hol keresd a csoportodat, így hát hazamentél. Lehet kapsz majd egy lebökést, hogy időben kellett volna érkezni, vagy megkérdezhetted volna ezt vagy azt, hogy hol van a csoportod, de azért az edző is tisztában van azzal, hogy nincs olyan ember, aki még ne késett volna el valahonnan, vagy tökéletesen találékony lett volna egy szituációban.


Ha nincs tétje számodra az edzésnek, akkor lényegtelen az egész. Törvény nem kötelez arra, hogy elmenj edzésre, vagy hogy ott is maradj. Ha tétje van, akkor meg úgysem ez fog dönteni bármiben is, hanem a teljesítményed úgy általában. Nyilván az nem fest jól, ha minden második edzésről késel, de egy egyszeri alkalom nem számít, egy két hónap múlva senki, lehet még te sem fogsz emlékezni az egészre.

2018. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!