Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy VW Polo classic-ról van...

Kicsi Lons kérdése:

Egy VW Polo classic-ról van szó. Menet közben enyhén benzinszag van az autó utasterében. Ha megállunk és veszem ki hátulról a gyerekeket akkor érzem erőteljesen a szagot a tank töltőnyilas közvetlen mellettem van olyankor. Ez mitől lehet esetleg?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hónapja vásároltuk az autót és azóta most volt tele tákolva először. szivárgást nem látók de ugye ez nem jelenti azt hogy nincs.

2018. júl. 10. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nekem is, csak Suzuki-nál. Valószínűleg neked sem zár már rendesen a tanksapka, ezért a benzingőzt érzed, amit átenged. Nálam csak nyáron lehet érezni, amikor meleg van, így nagy eséllyel ez a gond. Plusz az elején, vásárlás után mindig szisszent a gőz, amikor letekertem a sapkát, amióta érezni a szagot, azóta ezt sem csinálja. Szóval csak nem zár tökéletesen a tanksapkád.
2018. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ utána fogok járni hogy ez lesz-e a probléma mert idegesít a dolog nem kicsit.
2018. júl. 10. 20:37
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ugyan közel 1 éves kérdés de kérdezném végül mi lett a probléma? Mert nálunk ugyan ez a helyzet. Mi is most vettünk 1.4 es polót. S ezt a hibát tapasztaljuk.
2019. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!