Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kulacsos jégakkut ki lehet mosni?

Kulacsos jégakkut ki lehet mosni?

Figyelt kérdés
Vettem ilyen kulacs+ jégakkus formáju cuccost , és otthon töltöm bele a colát , aztán mondja , anya , h nem lehet ki mosni , a jégakkut , de kérdezem tőle , akk. mért lehet bele tölteni folyadékot? És , a jégakkut egyeltalán mért nem lehet ki mosni? Válaszokat hálásan várom. Kiváncsi vagyok rá. Meg akk. nem lehetne folyadékot tölteni belé..

2018. júl. 10. 21:07
 1/2 anonim válasza:
He? nem értem :D Pontosan mi baj? Elöblíteni tán csak el lehet.. Citrom lé és ecet is szagtalanít. Én a shaker-emet mindig azzal mostam át.. Ecet kis víz és rázogattam pár percig, nem kel sok, max. egy deci. Hidd el, ha több hetes szagos fehérje szagot kiszedte belőle, akkor ott is használ :D
2018. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. júl. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!