Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napok óta nem tudok aludni....

Cortez0011SzJG kérdése:

Napok óta nem tudok aludni. Mi lehet az oka? Sürgősen kéne segítség!

Figyelt kérdés

Van, hogy hajnal 3-ig is ébren vagyok pedig olyan 10-10:30 körül mindig lefekszem. Elegem van már ebből. Csak fekszem és forgolódom álmatlanul.

Pedig álmos vagyok, meg fáradt, de ahogy lecsukom a szemem rögtön el is múlik a fáradtság...



2018. júl. 10. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szevasz!A legfontosabb,hogy amikor nem tudsz elaludni akkor sose kezdj el stresszelni amiatt,hogy nem megy,mert akkor végképp nem fog.Ezt azért írom,mert ahogy kivettem a megfogalmazásodból nekem nagyon úgy tűnt ideges vagy emiatt ('forgolódsz').De nem kell,ürítsd ki a fejed elalvás előtt,ne gondolkozz nagy dolgokon és úgy állj neki,hogy abból sincs baj,ha nem fogsz aludni...csak feküdj az ágyban csukott szemmel és pihenj,és ne zavarjon semmi.

Amúgy még azt lehet csinálni,hogy..nem tudom kávézol e vagy,hogy sok colát vagy energiaitalt iszol e napközben ,de ha igen akkor az segítene,ha kerülnéd a koffeintartalmú italokat.Ja és próbáld meg magad kifárasztani fizikailag napközben.Ezek azok a dolgok amit magadtól is megtudsz tenni,de szerintem ez magától megoldódik,nem kell ebből ügyet csinálni,vagy ha mondjuk huzamosabb ideig,mondjuk egy hétig fennáll ez akkor menj el szakemberhez.De mint mondtam szerintem erre biztos nem lesz szükség.

2018. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vegyél Verbena cukorkát! Nekem is voltak ilyen gondjaim és segített rajta (sőt még most is szoktam használni), de az sem árt hogyha veszel levendulát, lehet kapni kicsi csomagba vagy a tenyeredben elférhető párnába, az is segít megnyugodni.
2018. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!