Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs párom a szalagavatóra,...

Nincs párom a szalagavatóra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy idén végzős leszek, decemberben szalagavató, de még nincsen párom.

Már hónapok óta idegeskedek ezen, és addig halogattam a dolgot, hogy azt vettem észre, hogy az osztályban szinte mindenkinek van párja. Ez igazából nem lenne baj, mert van még 3 osztály az évfolyamon, de őket nem ismerem annyira, nem igazán beszélgettem velük és nem tudom, hogy kinek lehet-e párja és kinek nem.

Külsőst nem lehet vinni. Az évfolyamon nagyságrendekkel több lány van, mint fiú, akinek nem jut pár az alsóbb évfolyamokról kérhet fel valakit, de onnan talán még kevesebb ismerősöm van.

És nekem kellene odamennem valakihez, mert engem úgysem fog senki felkérni, visszahúzódó vagyok és nem is vagyok különösebben szép.

Mit csináljak? Várjam meg, amíg beosztanak valakihez? Vagy ne is táncoljak?


Köszi a segítséget!


(Bár ezt magamnak kell megoldanom, ha nem is tudtok segíteni, legalább kiírtam magamból. :) )


18/L



2018. júl. 13. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Ne menj el. minek, amúgy is, van valami értelme?? kötelező??? nem? na ugye. én se mentem, az én időmet meg pénzemet ugyan nem bsszák el egy ilyen ökörségre.
2018. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azzal, hogy külsőst nem vihettek, az iskola sajnos tényleg rövidre zárta a dolgot, a lehetőségeidet pontosan összefoglaltad Te is... :)


Sikerült esetleg megoldást találnod azóta?

Remélem, nem maradsz ki a dologból, ha szívesen táncolnál -- de ha nem érzed, hogy igazán kedved lenne hozzá, akkor viszont ne idegeskedj véletlenül sem, mert szerintem dönthetsz úgy, hogy kihagyod a táncot...


Ha van kedved, írd meg a net népének, mi újság azóta!

2018. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
24/F kérj meg valakit sulibol,vagy az igazgatoval és a helyetesekkel kérj tőlök engedélyt,hogy külsősel táncolj
2018. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!