Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen (olcsó használt) autót...

Milyen (olcsó használt) autót vagy motort vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval maximum 200 ezer forintom van rá. Most múltam el 18 éves és így betudnék járni a vonathoz.Nagyjából oda vissza (30 perc) 20 km lenne. Így nem kéne kollégista legyek.Lehetőleg azért ne fogyasszon túl sokat. Milyen járművet vegyek és az mennyit fogyaszt? ( a kocsi azért jobb mert így télen sem okoz gondot a bejárás)Válaszotokat előre is köszi :)

2018. júl. 14. 03:35
 1/4 anonim válasza:
Suzuki swift?
2018. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Suzuki swift egész jó ötlet. Körülnéztem és egészen jó árban vannak. A további kommenteket várom továbbra is;)
2018. júl. 18. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift az első, ami eszembe jut. Szerintem ennél jobbat nem nagyon tudsz venni. Esetleg opel corsa B, opel astra F-et még érdemes nézni, de a suzukik szerintem sokkal jobbak, a lényeg, hogy ne rohadjon nagyon és kész.
2018. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat;) Ment a pacsi mindenkinek :D Akkor nézzek egy jó suzuki swift-et.
2018. júl. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!