Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP! Lehet ebből nagy bajom?

HELP! Lehet ebből nagy bajom?

Figyelt kérdés
A helyzetem úgy nézz ki hogy ebben az évben érettségiztem le, és gondoltam milyen jó lenne nyáron egy keveset dolgozni az egyetem előtt. Fel is vettek takarítónak ami első meglátásra nem is tünt olyan rossznak, majd végül kiderült hogy borzasztóan rossz volt, ezért 1 hónap múlva ott hagytam. Keresgéltem a munkákat, de mindenhol elküldtek azért mert félnek hogy ott fogom hagyni őket is 1 hónap múlva, ezért az új munka helyemen letagadtam, és azt mondtam nem dolgoztam még ezelőtt. Lehet valami súlyos szankció emiatt ha kiderül? Nagyon nagy butaságot csináltam ?

2018. júl. 15. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudtommal a munkaadónak jogában áll tudni az előző munkahelyeidről és azoknak elhagyásának okáról (viszont nem vagyok jogász, se nem munkaadó), szóval egy esetleges hazugság erről számíthat jogsértésnek... De amúgy most komolyan? Mégis szerinted honnan fogja megtudni a munkáltatód hogy hazudtál neki? Továbbá szerintem ez egy olyan dolog ha ki is derülne max kirúgna de biztos nem jelentene fel... Túlságosan is ráparázol.
2018. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!