Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem párommal mikor már alig volt meg, azonban nem ment el belém, majd másnap kezdtem el a gyógyszer szedését. Csináltam egy tesztet menstruáció előtt 1 nappal, ami negatív lett, viszont nem jött meg rendesen, és az is csak 2 napig tartott.

Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Mikor érdemes megcsinálni a következő tesztet?



2018. júl. 16. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
semmikor. nem vagy terhes
2018. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt szerint nem vagy terhes, de nem bízol benne, menj el nőgyógyászhoz, majd ő megmondja hogy nem vagy az. :)
2018. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért aggódom mert nem elég, hogy nem jött meg rendesen, talán pár csepp, folt, de az is barna, enyhén darabos.
2018. júl. 18. 00:14
 4/5 anonim válasza:

Attól is függ, hogy mikor csináltad a tesztet, mert az a korai terhességet nem mutatja ki.

Lehet, hogy azért jött így meg, mert nagyon ráparáztál a dolgokra, de más is állhat a háttérben. Szerintem mielőbb látogasd meg a nődokit, lehet, hogy csak összeszedtél valamit.

Nyugi, ne izgulj, amíg nem kapsz pontos diagnózist, úgyis csak a sötétben tapogatózol.

2018. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 20. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!