Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunkát keresek Nyíregyházá...

Diákmunkát keresek Nyíregyházán! Már a fürge diák és a Meló Diákot is kérdeztem de nincs munka, valaki ajánlana valami diák munkát Nyíregyházán? Egész nyáron mennék ha lehet

Figyelt kérdés

#diákmunka #nyári munka #Diákmunka Nyíregyházán
2018. júl. 16. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Tarhonyaszedés 1500 forintos órabérért érdekel?
2018. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális választ pls
2018. júl. 16. 20:49
 3/6 anonim válasza:
Én még tavaly a Jobdiáknál voltam.Ők vagy a legóba vagy az Eletroluxba (hűtőgyár) küld-tek ki. Viszont én egyáltalán nem szerettem az utazás miatt oda járni. A melót elviseltem, meg nem is volt rossz a bérezés... de ha nem sikerült feliratkoznod fixesnek (amit volt, hogy vasárnap este 8-kor raktak fel, és ha lemaradsz róla már csak tartalékos lehetsz) akkor veszett ügy. 30 fokban utaztam másfél órát, és mivel az összes fixes ott volt, így olyan lendülettel küldtek is haza.. így konkrétan a napom felét elbasztam utazgatással meg busz utáán várakozással, és még csak az utiköltséget sem térítik meg.. De próba cseresznye. Ettől függetlenül, jó pár hetet ledolgoztam ott, úgyhogy ha még nem vagy tag, lehet tudnak melót adni.
2018. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csatrad ***** válasza:

a melokat azoknak szoktak adni akik szemelyesen bemennek irodaba, telo emaileseket leszarjak meg ha van melo akkor is.

volt olyan melo amit ekkor felfullel tudtam meg es rakerdeztem

2018. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ha lehet tudni?
2018. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, 18
2018. júl. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!