Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek az ápolónők?

Miért ilyen szemetek az ápolónők?

Figyelt kérdés
Halihó! Volt pár vizsgálat, mert le estem a tetőröl mikor a csatornát tisztogattam, kb 4 hét alatt, 5 osztályt látogattam meg, és ledöbbentem! Miért ilyenek az ápolók! Vannak a mindent kirakó ribik, a kiégett fogatlan, ápolatlan, keféletlen dagadt, buták, akik nyomják az orvosi szakzsargont, de totál hülyék, és parasztok, vannak a fiatal nagyképűek, nulla tudással, kb 7x re találta el a vénám, és neki állt feljebb, ill van a nagyon kevéske, már kihalásban lévő jófejek! Sajna ez tényleg ritka! A másik... friss operáció után, mert csuklóm szétesett, mint a terminátor, ha már a wc-n szívja a cigit, legalább mossa már meg a pofáját, kezét, ha már ott hajolgat az ember fejébe, és nem is dohányzom... nagyon büdös némelyikük.... csak engem idegesít ez ennyire? 36 ffi! Annak a nagyon kevés jófejnek, nagy nagy puszika, és ölelés!!!
2018. júl. 16. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Otthon tisztítottad azt a"csatornát"?
2018. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem!
2018. júl. 16. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs is több kérdésem.
2018. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nemtudsz normális választ adni, akkor minek írogatsz szarságokat? Te is 130 kg os fogatlan ápolónő vagy, és unatkozol az éjjeli műszakban???
2018. júl. 16. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az egészségügy az mindig is az emberek szemétgyűjtője volt ha a személyzetet nézed. Rosszindulatúbb embereket a föld a hátán nem hordott. Nem is értem hogyan mi alapján vették veszik föl kórházakba szoc otthonokba a dolgozókat. Marha nagy ráérzéssel mindig azokat akik egy pofátlan tuskó, bunkók.
2018. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet ezeknek diplomás képzésük akkor is olyan egyforma nem is tudom milyen típusú emberek ezek, a hideg ráz ki tőlük ! *
2018. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kb 7x re találta el a vénám, és neki állt feljebb"


LOL :D


Kemény a bőröd :D

2018. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van!

Sehol annyi bunkó nincs, mint az ápolók között.

Tiszt. a kiv.

2018. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!