Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez ideálid...

Fiúk! Szerintetek ez ideálid alkat egy lánynak?

Figyelt kérdés
173 cm és 56 kg vagyok,Nagy mellem van,olyan 80C/D De nincs dekoltázsom melltartóban,és kissé kifelé áll de nem lóg és kerek puha széles vallam van de nincs homokóra alkatom,de azért nem vagyok teljesen téglatest xD,kicsi kerek fenekem van vékony lábaim vannak de izmosak,hasam lapos,de mivel a lábaim vékonyak jgy tűnik mintha nem lenne az :/ olyan fél éve járok edzeni vagyis 3 hónap kickbox 3 hónap edzőterem és az edzőtermet folytatni is fogom!ez milyen alkat? Én nem nagyon szeretem hogy így nézek ki,kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

2018. júl. 17. 18:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a hasamon van egy kis zsír :I :(
2018. júl. 17. 18:50
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ezt még fel kell dolgoznom...
2018. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hat nem idealis de nem is labda meg fogpiszka. Molett alkat, en szerintem ez az alkat is szep de nekem szemely szerint a vekony derek szeles csipo szep nagy fenek meg kozepes mell jon be.
2018. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A molett alkat az azt jelenti ha egy lány dagi,oké hogy van zsír a hasamon de nem úgy értettem :D ha találok az alakomhoz hasonló képet belinkelem
2018. júl. 17. 19:36
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek közül a második hasonlít de nem pontosan ugyan olyan

2018. júl. 17. 19:43
 6/9 A kérdező kommentje:
A hasam kicsit laposabb talán a fenekem picit kerekebb és a lábam hátúl vékonyabb
2018. júl. 17. 19:45
 7/9 anonim válasza:

A molett nem dagit jelent, hanem azt hogy egy lányon lehet mit fogni, nem vézna, hanem van mindene. Melle, egy kis poci, egy kis comb, nagyobb popsi. Én is ilyen alkat vagyok, a dagi szerintem egészen más.

Amúgy nagyon sovány vagy véleményem szerint! 173 centihez az 56 kiló semmi... legalább egy 5-6 kilót simán felszedhetnél. Nem a vékonyság, csont és bőr a szép..:)

2018. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hat de nem igy irtad le magad hanem sokkal ducibbnak. szerintem ez a pont jo ahogy mar irtam :D
2018. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Geri2229 válasza:
Személy szerint nekem kifejezetten tetszik a leírt alak. Hány éves vagy éves vagy?
2018. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!