Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha megfenyegetett...

Mit tehetek ha megfenyegetett a főnök?

Figyelt kérdés

Ma le akartam számolni, viszont van 30 ezer tartozásom a cég felé. 2 hete dolgozok itt. Van továbbá egy autópálya használati büntetésem aminek a csekkje nem jött még meg.


Mondtam neki hogy vonja le a fizumból a tartozást, az autopályát meg kifizetem hogyha megjött a csekk. Azt mondta nem hiszi el hogy kifizetem, és most kihívja a rendőrséget.


Követeli a tartozást meg a büntetés kifizetését, vagy rendőrt hív.


Mit tegyek? Nincs miből kifizetnem, többé nem alkalmaz úgyhogy ledolgozni sem tudom.


Van itt a cégnél mutyi rendesen, üzemanyag lopások, elírt kilométerek, stb úgyhogy én is feljelenthetném őket.


Nem arról van szó hogy nem akarok fizetni, de nem enged el, most követeli a pénzt és leszámolni se enged csak rendőrrel fenyeget.


2018. júl. 18. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy hajra, hivjon rendort, sot, kulon te kered, hogy hivja ki. Majd az elmagyarazza neki, hogy hiaba ove a ceg, a torvenyeket tovabbra se o irja. Fogva nem tarthat, a tartozasodat nyilvan rendezned kell, de nem igy.
2018. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mar megbeszeltem vele, eljottem.

De igen, arra en is gondoltam hogy en hivom ki!!!


Ha az lenne hogy nem akartam volna rendezni csak lelepni akkor megertem, de nem ez volt.. csak nem hitte el

2018. júl. 18. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Szinte látom magam előtt a jelenetet.


Gizike: - Felmondok! Most, azonnal! Vizslát!

Főnök: - Gizike, magának tartozása van. Ha nem fizeti ki egyből, rendőrt hívok!

Gizike: - Várjon, főnök, megkérdezem gyíkhun, mit válaszoljak...

2018. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!