Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayről Fjallraven Kanken táska?

Ebayről Fjallraven Kanken táska?

Figyelt kérdés

Szeretnék Ebayről rendelni egy Fjallraven Kanken táskát, viszont kb az összes eladó a képeken kicenzúrázza a kanken logót. És ezért nem tudom, hogy rendeljek-e, mert mi van, ha tök más logó van ott? Mert vannak mások is akik hirdetnek ilyen táskát, de ott nincs kicenzúrázva, és ott más a logó (Van ahol mondjuk egy repülő, gomba, űrhajó stb...).

Rendelt már valaki így, hogy ki volt cenzúrázva? És azt kapta meg amire számított?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. júl. 18. 14:18
 1/4 anonim válasza:

Miért pont eBayrol rendelnéd, ha nem bízol meg bennük?

(Nem bántásból)

2018. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából rengeteg mindent rendeltem már Ebayről, csak azért mégis felmerül bennem, hogy minek cenzúrázzák ki, ha ott van a címben, hogy fjallraven kanken. :)
2018. júl. 18. 14:22
 3/4 anonim válasza:
Szia, nekem is van Kanken táskám, és egyszer bele is futottam egy nyílvánvaló hamisítványba (természetesen azonnal visszaküldtük). Ha Ebayről szeretnél rendelni, akkor garantáltan egy hamisítványt fog vásárolni. Ha már mindenféleképpen külföldi oldalról szeretnél rendelni, akkor én az Amazont ajánlom, (itt vanak eredetik is) a legtöbb amerikai onnan rendeli meg a táskáját.
2018. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, végül nemrég rendeltunk az aliexpressről, kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz. :)
2018. aug. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!