Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Musical. Lyn hogy lehet egyszerre több fiókom?

Szeretnek egy privát és egy nyilvános fiókot, de hogyha kilepek az egyikből eltunik az összes privatom/vázlatom ezt pedig nagyon nem szeretném. Nincs türelmem egyesével lementegetni az egyik oldalról mert legalább 200 van. Esetleg másik eszközről tudnék de azon meg még több van kB 500. Mit csináljak? Előre is köszi a segítséget.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiók, vázlat

2018. júl. 18. 17:58  Privát üzenet  

A válasz
Annyit tehetsz, hogy egy másik telefont használsz a fióknak.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. júl. 21. 13:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg buktam 7. osztályban földrajzból. És most bajban vagyok. Ezt a sok olvasni valóz nem tudom meg tanulni egyszerre. Valaki. volt már ebben a cipőben? És ha igen akkor segít nekem?
A messengert egyszerre tudom használni telefonon és tableten, egy fiókról?
Gond van a musical. Ly fiókommal! Valaki segítene?
Mi történhetett a musical. Ly diókommal?
Létezik olyan spirálfüzet amiben kockás és vonalas lap is van egyszerre?
Musical. Ly-n lehet egyszerre több privátot törölni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!