Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
szk_r_n nevű felhasználó kérdése:

A barátom többször tapasztalt olyat, hogy egy fekete alak nézi őt. Kiskorától kezdve sorra újra feltűnik, látja ahogy nézelődik a lakásukban. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi lehet ez?

Egyszer ijedtében hirtelen meg akarta ütni, és a keze átment az árnyon. Ezt követően pedig olyan volt mintha megkínozta volna, úgy érezte mintha pakolgatná a szerveit (elmondása szerint). Szeretnék segíteni rajta és többet megtudni erről. A negatív kommenteket kérlek mellőzzétek, mindenkinek a maga dolga, hogy mit tart valósnak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: természetfeletti, árnyék, éjszaka, paranormális, démon, figyelés, követés

2018. júl. 19. 15:57  Privát üzenet  

A válaszok
Alvásparalízis.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. júl. 19. 16:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de az nem lenne ilyen gyakori/visszatérő, nem? Kisgyerekként is látta már

# 2/5Időpont 2018. júl. 19. 16:03 Privát üzenet
Már hogy a phaszomba ne lehetne?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. júl. 19. 16:07 Privát üzenet
Démon. Hogy mért van ott, és barátod mért láthatja jó kérdés.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. júl. 20. 13:25 Privát üzenet
El kell zavarni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 21. 07:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a baja a Videó kártyámnak? Driver telepítésnél fekete képernyő, előtte felcserélődött a kép a monitor oldalain játék közben, majd többször összeomlott.
A szlovén autópályákon már többször láttam olyan táblát, amin egy csepp forma van fekete alapon. Mi a jelentése ennek a táblának?
[FONTOS] Festett (de már eléggé megkopott) fekete hajat befogja a középbarna hajfesték, ha többször festjük be?
Ajánlanátok olyan fekete szemhéjtust, ami jó erősen fekete? Vettem mát két fajtát, de hiába húzom át többször, kint a levegőn halvány.
Fekete színű rövidnadrágomban mosás előtt benne hagytam a zsebkendőt ami mosás után apró kis pehelyszerű "izékben" rátapadt. Azóta többször mostam, de nem jön helyre. Hogyan...
Azt zenét keresem melynek a klippje úgy kezdődött hogy lépcsőn ültek fekete csávó (k) mellette a rádiója és a zenébe többször is mintha a "radio" hangzana el. Várom a válaszokat....

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!