Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utazni fogok két hónap múlva...

Utazni fogok két hónap múlva egy konferenciára és nagyon nem alszom már amiatt hogy éjjel tele van a lakás szúnyoggal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig megölök párat de nem fogynak el és egyre rosszabb ma is csak 1-2 órát aludtam de szerintem úgy 10-20 szúnyóg is lehet hogy benn van !

Mit tegyek?? Sürgős!



2018. júl. 20. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogirtó? Szúnyogriasztó? Rovarcsapda?
2018. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vált be egy kettő meghalt de nem fogytak el
2018. júl. 20. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló? Mi ebben olyan nehéz?
2018. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálam is van szúnyogháló minden olyan ablakon, amit gyakran használok, vagy állandóan nyitva vannak. Lehet kapni háztartási boltokban, barkácsáruházakban öntapadót is, percek alatt fel lehet tenni.

(De hogy ennek mi köze a konferenciához...)

2018. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
86%
Meg ennek az egesz kerdesnek mi koze az utazashoz?azon belul is a repjegyekhez?!?!
2018. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amelett, hogy a kérdező bizonyítja alkalmatlanságát olyan egyszerű témában is, hogy a kérdését mely kategóriába sorolja be, még arra is totális alkalmatlannak tűnik, hogy néhány szúnyoggal önállóan elbánjon.

Szerintem jó dolog. Bizonyítja, hogy az emberi ostobaság bármilyen kis értéket felvehet. Infinitizimális mennyiség.

2018. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!