Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőt válasszak...

Milyen fényképezőt válasszak 100-200 ezer ft. Között?

Figyelt kérdés

Kinézete nem számít különösebben, esetleg méretben valami nem túl "hatalmas"-at szeretnék.

Fontos, hogy esetleg este/éjszaka is lehessen szép képet készíteni.

Kezelhetőségéről annyit, hogy ne legyen túl bonyolult, de nem számít ha erről-arról utána kéne néznem, tanulékony vagyok. Még jó is lenne,ha volna mit felfedezni rajta.😁😊

Árban pedig, ahogy fent is említettem olyan 100 ezer forint körül.


Csupán azért kérek segítséget itt, mert kíváncsi vagyok eserleg egy hozzáértőbb ember mit ajánlana. Elvégre a mau piac kínálata szinte elrettentő, azt se tudom hol,mivel kezdhetném.


Segítő válaszokat köszönöm!!!



2018. júl. 20. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne....


Vagy jobb tudású kompakt/bridge gépet vegyél olcsóbban, ami mindenre jó tud lenni, meg full manuális beállítási lehetőségekkel is rendelkezik és könnyen viszed magaddal mindenhová és ki tudod tanulni vele a fotózást.


Vagy pedig komolyabb DSLR gépet (de ott az objektíveknek és egyebeknek is erős áruk van), viszont még nem tudod, hogy azok közül mi lenne neked ideális, ugyanis a DSLR gépeknél (meg mindenféle fényképező, de ezeknél jobban kiéleződik) mindig ott van a valamit valamiért elv.


A komolyabb kompakt/bridge gépeknél pedig (bár sok közöttük szr mindenre, de akad belőlük jó is), akadnak olyanok, amik kb. mindenre jók (bár semmire se tökéletesek, de mindenre jók valamilyen szinten)

2018. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!