Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs megosztás gomb facen?

Miért nincs megosztás gomb facen?

Figyelt kérdés
Az anyám megszeretné osztani az egyik posztom, de nincs ott neki a megosztás gomb. Szerintem elállítottam valamit a facemen, de nem tudom mit, és hogy hogyan kell visszaállítani.

2018. júl. 21. 11:56
 1/1 anonim válasza:
A képeid valószínű csak "ismerősök" -re vannak beállítva, és úgy nincs lehetőség megosztani, csak ha nyilvánosra van beállítva.. A "Beállítások" résznél lehet ezt szabályozni "adatvédelem" - "Saját tevékenységed" rész, és ott van egy olyan hogy "ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet" , ott át tudod állítani nyilvánosra. De egyébként egyenként is lehet a képeknél állítani hogy ki láthassa. Remélem tudtam segíteni.-)
2018. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!