Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le lehet adni méhtelepen...

Le lehet adni méhtelepen sörös és konzervdobozokat? Vagy csak vasat?

Figyelt kérdés
Van egy csomó doboz itthon,fogalmam sincs mit lehetne kezdeni velük.
2018. júl. 21. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

le lehet ha szépen egyesével kitakarítod őket. de pénzt nem kapsz érte, vagy ha igen, 100-200 forintot összesen...


szóval dobd inkább az első szelektívesbe.

2018. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

néhány jobb áruházban(tesco, osan, spar, volt skála piac) van dobozátvevő automata..oda ahogy dobálod a dobozokat, jelzi, hogy mennyit fogsz kapni..


itt a kispiacon zsákszámra hozzák a dobozokat, és kapják a pénzecskét.


van olyan hely, ahol többet fizet az automata, de az kupont ad, amit az ottani áruház élelmiszer osztályán beválthat a versenyző(újabb sörökre)

2018. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Energiaitalos doboz is rengeteg van,de összenyomott állapotban,amit ugye az automata már nem vesz át. Azt mondták az alumínium kilója 200 ft körül van,hát ebből lenne jó pár kg...
2018. júl. 21. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat, nezd, en lattam mar kukazókat, akik minden sörös, üdítős, energiaitalos alumínium dobozt kiszedtek a kukakból es nagy nylon zsakban cipeltek. Ezert feltetelezem, hogy atveszik valahol, különben miert csinalnák?
2018. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

34 db egy kiló, ára 120-250 között teleptől függően.

Végül hány kg lett az árú?

2019. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Átveszik simán. Én is leszoktam ott adni igaz én minden évben 1-szer megyek csak ahogy iszom úgy gyűlik. Kilóra veszik arra számíthatsz.
2019. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!