Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne egy kis segítségre...


"Sövény" címmel kellene kitalálnom egy történetet. Hetek óta töröm rajta a fejem, de semmi érdemleges ötletem sem született.


Akad itt olyan vállalkozó szellemű ember, aki tudna nekem segíteni, csak egy pár sorban.Egy sima alapszituációnak is nagyon örülnék.



2018. júl. 21. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Már maga a cím megmozgatja a fantáziám. (igaz, én fanfictionoköket írok).

Lehet egy sövény fantasy, vagy sci-fi témája, amikor a sövényen áthatolva a főszereplő egy tök másik világban (mese világ, futurisztikus jövő, vagy titokzatos kastélyban) találhatja magát. Mondjuk ez nem mindig lenne, csak bizonyos napon, pl. Halloweenkor, vagy hasonló.

De lehetne elválasztó két szerelmes között, vagy két ellenségeskedő, de aztán mégis összebarátkozó ember közötti kapocs. Pl. mikor magában a sövényben találnak valami madárfészket... nem tudom. Számos lehetőség van. :) Legalább is én így látom.

Örülök, ha már ennyi is segít, de ha mégsem, írj akár privátot, írásban szívesen segítek. :)

2018. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) igazán jó ötleteket adtál. Azt hiszem innen lassan el tudok indulni. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm :))
2018. júl. 21. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megakadnál is szívesen segítek. Szeretek írni. :)
2018. júl. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon köszönöm :)) szólok ha szükségem van segítségre, de először megpróbálok mindent beleadni. :))
2018. júl. 22. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!