Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha elvetéltem akkor késik...

Yourname kérdése:

Hogyha elvetéltem akkor késik a menstruáció? És ha elvetéltem lehetek terhes úgy hogy nem is szeretkeztünk?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
gondterhelt vagy túlterhelt
2018. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értem...
2018. júl. 22. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Maga a spontán vetélés vérzéssel jár. Tehát nem késik, hanem épp megvan, méghozzá fájdalmasabban, mint eredetileg, és görcsösebben. legalább is ez a jellemző.Ha elvetéltél, kicsi a valószínűsége, hogy terhes lehetsz, pláne nem szeretkezés nélkül. Bár az is igaz, vetélés ténye előtt valamikor csak volt szeretkezés, csak vetélés után erre csekély az esély, hogy terhes maradj.


DE volt már arra példa, hogy valakinek egészségügyi kaparást végeztek, mégis terhes maradt, mivel két petesejtje termékenyült meg, ágyazódott be, de az egyik megmaradt. Illetve, olyanra is volt példa, hogy az illető hölgynek két méhe volt - amiről nem tudott - és míg az egyiken elvégezték a terhesség megszakítását, a másik méhben tovább fejlődött az embrió. Ezek inkább ritkább esetek, de semmit nem lehet kizárni. Csak mondom.


Remélem, érhetően fogalmaztam.

2018. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!