Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnál animét ajánlani? Többi...

Perjés Anna kérdése:

Tudnál animét ajánlani? Többi lent

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami mindenképpen akció, és esetleg egy kis humor. Lehetőleg újabb.Előre is kösziiii <3

2018. júl. 22. 23:08
 1/3 MetalWolfie ***** válasza:

Tudod.. Nem akarok köcsög lenni de Google a barátod. Egy 10 perces keresgélésedbe tele volna. De tessék, itt a link, jó keresgélést!

[link]

2018. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MetalWolfie ***** válasza:

[link]


Ha esetleg nem engedi ezt így megnyitni és az összes animét látod akkor a tipuban állítsd be a(z) akció és vígjáték opciót majd kattints a szűrés gombra. Miután betöltött a rendezés panelra kattintva válaszd az év szerint csökkenő opciót. Remélem találsz valami izgalmasat.

2018. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a két válaszolónak! Viszont. Én is csak végső kétségbeesésben írtam a gyakorira, hidd el, már az összes ilyen oldalt végignéztem😁
2018. aug. 6. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!