Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan higgyem el hogy szellem...

Hogyan higgyem el hogy szellemek nincsenek?

Figyelt kérdés
Régen bebeszéltem magamnak, és így maradt, most sem merek a szobában lekapcsolt villany mellett zenéthallgatni. Mit tegyek?
2010. jún. 19. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már elhiszed, akkor hidd el azt is, hogy a szellemek nem képesek ártani neked. Akkor nem lesz baj.



"most sem merek a szobában lekapcsolt villany mellett zenéthallgatni."

Ezt a mondatodat nem értem. Ha nem látsz és nem hallasz semmi idegesítőt, akkor mitől félsz.


Egyébként természetes, hogy félsz. Minden ember fél attól, amit nem lát, vagy amit nem ismer. Van aki az UFO-tól fél, vagy az ördögtől. Ezek nem léteznek, mégis az ember tudatalattija megpróbálja valóssá tenni úgy, hogy képzeteket kreál számunkra.


Én is féltem régen a horrorfilmben látott dolgoktól. De később úgy gondoltam ,hogy meg is jelenne egy olyan szerzet előttem, nem sigongatnák, mint a szerencsétlenek a filmben, hanem egy bal egyenessel a padlóra küldeném. Igaz hülyeségnek hangzik, ezzel a tudattal már nyugodtan tudtam aludni.

2010. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy hiszed hogy léteznek akkor ne akarj bebeszélni magadnak hogy nem is léteznek!!!!!!!!!
2010. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mint amikor bebeszélted magadnak hogy vannak csak épp fordítva!
2010. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló xD....Most hogy ezt leírtad én is ezzel a tudattal merni fogok aludni az biztos xD :D
2011. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!