Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit tegyek ha év végén megbuktatott a tanárom (szándékosan) és most pedig nem hajlandó elküldeni hogy miből készüljek?

Suliba voltam bent de az igazgatóval nem tudtam beszélni és elvileg nem is lesz bent egy darabig



2018. júl. 24. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Készülj az egész éves anyagból, kisfiam.
2018. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azért buktatott meg mert jó jegyeid voltak.


Pótvizsgán az egész évi tananyagból bármit kérdezhetnek.

2018. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egész évben oda kellett volna figyelned és akkor nem buksz meg! dolgozni hogy fogsz majd? műszak végén megkérdezed mindig a főnöködet, hogy holnap mi lesz?
2018. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Amennyiben csak rád állt nincs félned mert a bizottság előtt nem tud kamuzni . Készülsz és tudod azt ami fontos és átmész . Aztán a további genyózásai ellenére vedd fel ha trógerkedik videón jól hallhatóan és az anyagot küld el neki emailben .Ekkor koppan mert van bizonyíték ellene .
2018. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De estire járok érettségire és nálunk nem osztályoznak évközben ha nem félévente vizsga van amin átengedett de meggondolta magát és másnap közölte hogy most mégse zár le és megbuktam. És monda hogy de ne aggódjak mert csak 10 tétel lesz a vizsgán amit el fog küldeni de azóta se küldte el pedig írtam neki hogy legyen szíves elküldeni. De mi alapból 1 év alatt 2 éves anyagot veszünk és elég nehéz lenne mindet megtanulni ég úgy is ha a vizsga tételeket alapból tudtam
2018. júl. 24. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!