Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom fölvenni egy S8...

Hogyan tudom fölvenni egy S8 Android-os eszköznél a telefonról érkező hangot úgy, hogy én azt ugyanúgy halljam a fülhallgatómban, mintha nem is venném fel a hangot?

Figyelt kérdés

Azért kérdem ezt így, mert én hallottam olyan appról, ami veszi ugyan a belső hangot, de akkor a hangok nem hallhatóak.


Ilyen alkalmazás van PC-re, ami veszi a fülesről érkező hangot, ahogy lejátszódik benne a hang.

Na, ilyen kéne telefonra.


Gondolom egy kábel nem segít, aminek mindkét vége jack, az egyiket a gép mikrofonbemenetéhez, a másikat pedig a telefon fülesbemenetéhez csatlakoztatom, mivel így -, úgy gondolom - az fog történni, hogy vagy nem hallom a hangot, vagy hallom, csak a hangszórón, és az meg nem lesz sztereó (az, hogy az elkészítendő felvétel ne legyen monó, az nagyon fontos lenne.)



2018. júl. 24. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg a samsung hangrögzítő automatikusan megcsinálja.
2019. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!