Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az AtlaszDiá...

Mi a véleményetek az AtlaszDiákról?

Figyelt kérdés
Van valakinek valamiféle tapasztalata az Atlasz Diákszövetkezettel kapcsolatban? Van belépési díj? Nehezükre esik kifizetni? Kötelező állandó munkákat vállalni vagy elegendő néha, alkalmanként dolgozni, ha időm engedi?

2018. júl. 26. 14:08
 1/1 anonim válasza:
100%

Imádom öket. A legjobb akikkel eddig kapcsolatba léptem. Pedig voltak ügyeim a melodiákkal, az eudiákkal, a jobforce-szal.

Kedves ott mindenki, és tényleg neked probalnak segiteni mindenben. A tagsági díj 500ft amit az első fizetésedből vonnak le, csak 1x többször nem. Én a fizetésig még nem jutottam mert csak ebben a hónapban kezdtem dolgozni, de azt igérik legkésöbb 11ig megkapod.

A munkától függ amit te választasz, elmondod nekik hogy mi érdekelne, hogy tudnál dolgozni, és ajánlanak neked munkát, ha találsz olyat ami tetszik rögtön segítenek abba hogy felvegyenek téged oda, és elmondják akkor mit kell tenned. Próbálkozz meg náluk. Kérj időpontot és ott majd mindent megtudsz.

2018. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!