Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő van rá adva? Mennyire nehéz az elmélet? Mekkora nehézség a gyakorlatban?

2018. júl. 27. 03:47
 1/6 veterán vas ***** válasza:
100%

"Mennyi idő van rá adva?"

Embere válogatja.

Ha érdekel, és fogékony vagy rá, pár hét alatt megismerheted az autóvezetés alapjait.

....viszont olyan is van, akinek egy egész élet kevés, hogy normálisan megtanuljon vezetni.

2018. júl. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vén fejjel most csinálom a kreszt, 2hónap kellett mire átrágtam magam rajta. Persze munka, gyerek mellett, tehát nem minden nap volt időm foglalkozni vele. Jelenleg a legtöbb helyen e-learning (interneten) rendszerben lehet tanulni.
2018. júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Én 18 évesen az oktatói kocsival nekirongyoltam teljes erőből a villanyoszlopnak és úgy vagyok vele, hogy autót vezetni én márpediglen soha többet.
2018. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

3-ashoz

Ezt eredményezi 20 év kockaság a félhomályban a számítógép előtt. Aztán a szülők csodálkoznak hogy a sötétben tartották a gyereket aztán ha kiengedik nem működik.

2018. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 4 hónap alatt lw zavartan az egészet kresz bejárós volt , az 1 hónap alatt meg volt és a vezetés része oktatómnak hála gyorsan ment minden nap mentem vezetni . Igaz annyi előnyöm volt , hogy autók közt nőttem fel mivel fater autókkal foglalkozik így a telephelyen vezettem elég sokszor . Tavaj junius óta van meg a B jogsim azóta mindenhova kocsival megyek . Nekem sokat számított , hogy az oktatóm mimdig tudott időpontot adni és nem a boltba meg az ügyeit intézte oktatás közben 2óra vezetés és félidőben volt egy 10perces szünet . Egyedül ha hétvégén volt valami dolga akkor szolt , ha van kedvem akkor mehetel vezetni az jó volt mert pesten volt dolga akkor mentünk peste pálya , országut meg belváros ami vidéki gyerekként nekem hasznos volt mert meg tudtam tapasztalni a pesti közlekedést is .

Első 1 hónapot egy 5-ös golfon vezettem utánna cserélte le az oktatóm egy uj golf 7-re az autót én voltam az első tanuló aki az uj autót vezette . Ember válogatja van akinek könnyen meg van és van aki az életben nem fog jogsit szerezni .

2018. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körbe mennyi embeernek van s mennyi agyatlan vagy bénának sikerült jogsit szerezni...


Szóval nem kell félni, csak akkor, ha elő se veszed a tanulni valót.


De elmész s megkérded, vannak jó fejek elmondják, a munkájuk része az információ adása is.

Picit mindenhol más, attól függ hova mész.

2018. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!