Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Augusztus 1-től vesznek fel...

Elizabeth30 kérdése:

Augusztus 1-től vesznek fel munkába. A problémám az hogy augusztus 9-én lefoglalt nyaralási van. Mindössze 3 napról lenne szó. Tanácstalan vagyok. Még nem voltam alá írni a szerződést. Valamilyen tanács?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Felhívod a munkaadót, hogy ez a helyzet.
2018. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni, hogy az ilyent miért nem interjún mondja az ember, mikor megkérdezik, mikor tudna kezdeni. Szólj még most, mielőtt bármit aláírsz, az a tiszta.
2018. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt akkor kellett volna jelezned amikor megbeszéltétek az augusztus 1-i munkakezdést.
2018. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két hónappal ezelőtt volt az állásinterju, azt mondták kéthét múlva értesítenek. Azt gondoltam már nem lesz belőle semmi. Aztán tegnap felhívtak, hétfőn mehetek intézni a papírokat. Nem fogom a telefonban azzal kezdeni hogy 10 nap múlva kirándulni szeretnék menni. Volt már valaki ilyen helyzetben?
2018. júl. 28. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes személyesen és még papírok aláírása előtt megbeszélni. Egy-egy munkáltató ilyenkor hajlik akár betegszabadságra vagy következmények nélküli igazolatlan távollétre. Rögtön 2-3 nap fizetett szabadságot szerintem nem fognak kiadni.
2018. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!