Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pisilek össze-vissza,...

Miért pisilek össze-vissza, ha le vagyok borotválva!?

Figyelt kérdés
Amióta borotválom a nemiszervem, képtelen vagyok renedesen vizelni, olyan lesz az egész combom belső fele, mindig oldalra megy. Próbáltam már máshogy ülni, dőlni, de semmi! Elegem van már, hogy nem tudok csak simán pisilni. Régen nem volt ilyen gondom, amíg nem borotválkoztam.
2018. júl. 28. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szőrzetnek ez is a funkciója: ha megnézed (mikor visszanő), egy kis összecsippent tincsecske irányítja a vizeletet. Mivel ezt levágtad, nem vezeti el semmi, hanem folyik amerre lát.
2018. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szolovjov válasza:

[link]

Vegyél egy ilyet

2018. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne borotváld
2018. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, nálam is ez van, de a dzsumbuj meg nem higiénikus és zavaró is. Melegít, szúr, szagos amikor megizzad...pfúj...nyugodtan borotváld továbbra is, ez ezzel jár sajnos.
2018. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pisilés előtt "igazísd meg" a szeméremajkakat, nyisd szét picit. Én akkor jártam így, ha a szeméremajkaim össze voltak tapadva, mert akkor nem tudott egyenesen távozni a vizelet, hanem arra ment, amerre utat tört magának. Baromi idegesítő volt, de aztán rájöttem, h meg kell előtte igazítani, így semmi nem lesz a pisi útjában, ezért normálisan tud távozni. Szerintem nem függ össze a szőrtelenítéssel, mert én kb 15 éve szőrtelenítek, és ahhoz képest pedig nem sokszor jártam így.
2018. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 abacus66666 válasza:
Próbálj nagyon lassan pisilni, hátha úgy nem megy a combodra. Vagy tedd szét a lábad, amennyire csak tudod.
2018. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!