Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet kinevettek de megkérdeze...

Lehet kinevettek de megkérdezem 45 éves vagyok 1 éve nem menstruálok teherbe eshetek-e?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már mind a 400 petét elvesztetted, akkor nem. Vannak csodák, 65 éves nő is szült már. Ha már egy éve nem menstruálsz, akkor igen-igen kicsi az esélye.
2018. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Persze, semmi akadálya, csak egy olyan férfit kell találnod, aki a spermium helyett megtermékenyített petesejtet spriccel beléd mikor meghág, majd pillanatragasztóval azt a méhfalhoz ragasztja.
2018. júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl a barátnőm így született, hogy anyukája 40+ felett azt hitte, hogy már nem tud. .

Kevés a valószínűsége, de még lehet, hogy van.

Kolléganő se menstruált öt hónapig, azt hitte, vége. Aztán mégse.

2018. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édes istenem, én meg már alig várom, hogy végre változókorba éljek, és ne kelljen félni a terhességtől. Ezek szerint csak a sírban nyugodhatok meg :(
2018. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Pici rá az esély, de van. Ugyanis rendkívüli peteérés is bekövetkezhet orgazmus hatására, és ha van pete, akkor az megtermékenyülhet.

Nekem 47-48 éves koromban maradt el a menzeszem, de egyszer - egyszer előfordult egy év után is, hogy visszatért a menstruációm. Minél több idő telik el az elmaradás óta, annál valószínűbb, hogy már nem fogsz teherbe esni. Ha már jelentkeznek a hőhullámok, akkor az is ezt támasztja alá.

2018. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!