Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postáb lehet kapni buborekcsom...

Postáb lehet kapni buborekcsomagolast? Utanvettel szeretnek egy targyat feladni, azt siman be viszem feladom, hogy futarral kuldjek utanvettel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ertek hozza

Azt tudom hogy kell ra az o cime meg a sajatom is hogy hova hozzak vissza a penzt

Viszont soha nem adtam fel igy semmit

Tehat a lenyeg hogy azt beviszem becsomagolva es beadom hogy kuldjek el?


2018. júl. 29. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni.
2018. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet kapni, de általában drágább, mintha te szerzed be valahol. Ha buborékos borítékról van szó, akkor egyszerűbb előre megvenni egy papírírószerben.

De ha csak ilyen fóliát keresel, biztos arra is rá lehet keresni.

Valóban, a te és az ő címe is kell rá. Azt hiszem erre van a postának nyomtatványa is, az utánvéthez.

Bár én nem adtam el még semmit így soha, mivel meg van az a hátránya, hogy ha mégsem veszi át az illető, akkor az áru a nyakadon marad. Én mindig előre kérem az árát, postaköltséggel. Ez a biztos, és sosem vágtam át senkit, és szerencsém volt, mert engem sem, mikor én is így rendeltem, előre utalás + pk.

De neked sok sikert. :)

2018. júl. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!