Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe annak a szép,...

Mi a címe annak a szép, szintetizátoros zeneszámnak a 70-es, vagy a 80-as évekből, melynek az elején szél fújását lehet hallani, és tangóharmonikán, vagy ahhoz hasonló hangú zeneeszközön játszanak végig?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem, a refrénben női dúdolás is szerepel.Tegnap hallgattam a rádióban, mindíg is tetszett de nem tudom a címét. Talán Jean Michel Jarre száma, de ez nem biztos.

2018. júl. 29. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Lambada ugrott be a leírás alapján.
2018. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szeretem Jean-Michel Jarre-t. Néhány lemeze/albuma meg is van letöltve a Youtube-ról. Talán amit keresel az Equinoxe (Napéjegyenlőség) album utolsó tétele. Ott van szélsüvítéshez hasonló szám, kis vihar, és olyan, mintha tangóharmonika szólna. Bár abban nem emlékszem női dúdolásra.

De ha kedveled őt, hallgass bele a Magnetic Fields (Mágneses mezők) és az Oxygene 1-13-ig albumjaiba is. Ezek mind fent voltak a YT-n, de azt sajnos nem tudom, hogy még mindig fent vannak-e. Viszont remélem, megtalálod, amit keresel. :)

2018. júl. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2018. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is szeretem JMJ-t, de jelen esetben a 3-ik volt a nyerő. Köszönöm mindenkinek!
2018. júl. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!