Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunkán vagyok az önkormány...

Diákmunkán vagyok az önkormányzatnál. Nem kaptam munkaszerződést ezen fogva én nem vagyok köteles utána járkálni hogy mégis mikor kell menni dolgozni és hova ugye?

Figyelt kérdés

Diákmunkán vagyok a hivatalnál,de nem kaptam se munkaszerződést,se részletes útbaigazítást hogy lesz és smint lesz. Amikor jelentkeztem akkor mondták hogy majd valamikor kezdődik,és két hét lesz majd. Ez a két hét lement és más laikus ember mint én hogy nem tudja mivan felment megkérdezni hogy akkor most mégis meddig kell dolgozni,azokat egyből kikuldtek hogy mar mkost mehetsz is. De en nem lettem ertesitve hogy menni kell,és még abban a két hétben is nekem kellett utána kérdezősködni hogy most akkor mégis hova,és meddig.

Úgy döntöttem nem vagyok hajlandó utánajárkálni,nem kaptam munkaszerződést,se tájékoztatást,ettől fogva én nem vagyok hajlandó utána járkálni.

Ha elkezdenének baszakodni hogy mivan miért nem mentem meg ez lkesz meg az lesz,munkaszerződés hiányában nem csinálhatnak semmit ugyebár?



2018. júl. 30. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van, nincs munkaszerződés, mintha ott sem lettél volna. Ezek után szerinted fizetést fognak adni? Nem. Nincs nyoma, letagadható minden.
2018. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fognak adni,tavaly is így volt,de már csak amikor átveszem a fizetésemet,és akkor már a munka megszünéséről is megkapom a fizetést.
2018. júl. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!