Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi rendelés?

Külföldi rendelés?

Figyelt kérdés
Fasttech-ről rendeltem cuccokat és nem tudom mikor érkezik meg. Nektek tapasztalatok? Itt egy kép hogy hol tart a rendelés: [link]

2018. júl. 30. 20:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Július 11.-én rendeltem. Postnl-el jön elméletileg Hollandiából de nem vagyok benne biztos a rendelésen azt írják.

Egyik ismerősömmel beszéltem aki kicsit jártasabb fasttech-en azt mondta elindult Kínából hajóval de nem akarok hinni neki mert a nyomonkövetés meg azt írja hogy Hollandiából jön.

2018. júl. 30. 20:52
 2/15 anonim ***** válasza:
Hollandia és Magyarország között jár. Jellemzően a magyar postánál van feltorlódás a vámkezelés előtt, mert mindenki Kínából rendel és nem tudják időben feldolgozni ezeket. Nyáron nem feltétlenül, de egy karácsonyi időszak alatt akár egy hónapig is tarthat mire megkapod csak a belföldi szakaszában a kézbesítésnek.
2018. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De akkor most mire számíthatok?

Augusztus 15-ig megjöhet?

2018. aug. 1. 11:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Az még két hét, valószínűleg megjön. Ha időre kell, érdemes legalább 3 hónappal a határidő előtt leadni a rendelést, ha biztosra akarsz menni. Kínából például a 2-3 hónap normális idő (nem késés), te 1 hónapnyi időkeretet adtál magadnak. Ha pedig különböző eladóktól rendeltél és nem egy csomagba állítják össze az oldalon, akkor azt külön adták fel, és külön is érkezik majd meg, ahogy épp feldolgozzák.
2018. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyben adták fel
2018. aug. 1. 19:15
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ennyi a változás ezek szerint még csak most adták fel.

Szomorú :(

2018. aug. 2. 12:59
 7/15 A kérdező kommentje:

[link]

Itt tart, akkor a héten megjön?

2018. aug. 5. 16:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz vámügyintézés, valószínűleg egy héten belül megkapod. Ha igen, akkor 2-3 hét.
2018. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megvámolták mit kell most csinálni láttam hogy az "Egyszeri import vámkezelési megbízás" papírt ki kell tölteni de a többi?
2018. aug. 8. 18:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Kitöltöd + mellékeled a fizetésről szóló utalást/számlát/kifizetett árat tartalmazó visszaigazolásról szóló kérdőívet. Ezeket egy e-mailben csatolva megküldöd a kért e-mail címre, majd várod hogy a postás hozza a terméket vagy dobjon értesítőt hogy mehetsz érte. Utána átvételkor kifizeted az áfát + 2-3 ezer forint eljárási díjat.
2018. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!