Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is találkoztatok azokkal a...

Ti is találkoztatok azokkal a bizonyos netes trollokkal? Avagy mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
A történetem csak annyi, hogy YT-n hozzászólok valamihez és már jönnek a az nem úgy van mert ez így van ahogy én mondom csicska gyerek...idéztem az egyik ilyen férget...majd mikor írom neki, hogy ezt nem tartom ennyire emberi viselkedésnek egyszerűen elszabadul a pokol....fenyegetőzik, hogy megkeres és megver stb...Majd mikor kezdett felbosszantani mondtam neki, hogy ez internetes zaklatásnak minősül és feljelentem, azután nem írt szóval gondoltam, hogy biztos visszavett az arcából és befejezte a vitát...tehát nem tettünk lépéseket...azóta a kis köcsög meg azzal viccelődik, hogy úúú milyen lusták ezek a rendőrök... aztán kicsit elgondolkodtam rajta, hogy az ilyennel mit lehet kezdeni mert közben kiderítettük a korát és a nemét....szóval a rendőrség sem tudna vele semmit kezdeni max kapna egy "többet ilyen ne forduljon elő-t" azt annyi ti mit csinálnátok?Annyi idegesítő fenyegető üzenetet küldözget a tag, hogy már nagyon-nagyon zavar!!

#YouTube #netes troll
2018. júl. 31. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ignorálni kell őket. A troll a figyelemért csinálja, és ha nem kap figyelmet akkor nem tud érvényesülni sem. A lehető legrosszabb volt őt külön provokálni meg fenyegetni, mert azzal megszerezted a teljes figyelmét, amit után rád szentelhet.

A korával-nemével semmit nem érsz, annak adja ki magát a neten akinek akarja. Ha rossz embert találsz meg és meggyanúsítod őt alaptalanul, csak magadat égeted le vele.

2018. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. júl. 31. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. Másik kérdésnél is van ilyen troll, két válasza is jelentve van, de azóta sem bírta feldolgozni, hogy nem kap figyelmet. Ott szintén azt tanácsoltam a kérdezőnek, hogy ignorálja a barmot, és lám...Azóta irogat a szerencsétlen, mert nem foglalkozik vele sem a kérdező, sem én. Ezek ilyen kis nyomoroncok. :)
2018. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!