Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó ötletem...

Van egy nagyon jó ötletem amit felakarok találni, csak azt nem tudom hogyan valósítsam meg! Milyen módszerrel lehetne megvalósítani? Utánna járás vagy hogy? Légyszives értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj le játszani, kisfiam.
2018. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már megvan az ötlet, akkor nem feltalálni kell, hanem feltálalni, Ez egy hosszú folyamat, előszőr le kell védetni. Írd be a keresőbe, hogy találmány folyamata és olvasgass, jó hosszú eljárás.
2018. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kell hozzá egy kis idő, és néhány tizmillió ft (jó esetbe) leginkább az ipari mintaoltalmat egyszerűbb megszerezni
2018. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A módszer neve: pénz. Enélkül nem fog menni.
2018. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nemrég feltaláltam a hangszigetelt wc-t, de kiderült, hogy nem jó ötlet, és már másnak is eszébe jutott. Ezért alaposan utána kell nézni a dolgoknak, nem találta -e fel már valaki előtted.
2018. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó de hogy kell feltalálni ?Tervrajzot kell készíteni róla?
2018. aug. 1. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy találmány folyamata és olvasd el, minden le van írva, pár nap alatt átrághatod, de szerintem neked nem fog menni.
2018. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!