Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtubeon hogy állítsam...

Youtubeon hogy állítsam vissza régire a videók eredeti méretét?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra csak úgy random válogatja hogy széles vagy hosszú a videó képernyője s mivel én nem igazán szeretem a változásokat ezért valahogy vissza tudnám állítani? :D

2018. júl. 31. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de miért?
2018. aug. 1. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A YouTube a napokban újitott: ugye ablaka 16:9-es méretű és ha ilyen méretarányos videot töltesz fel, akkor a teljes ablakot elfoglalja. Eddig ha eltérőt, pl. 4:3 arányut, akkor oldalt fekete csikok jelentek meg rajta. A YouTube továbbra is 16:9-es kompatibilitással bir (erre is ösztönzi a felhasználókat), de mostanában újitott: az ettől eltérő videokat automatikusan már ugy jeleniti meg, hogy nincsennek zavaró fekete sávok körülötte. Igy élvezhetőbb, igaz az alatta lévő infók kissé lejjebb szorultak. Ha tehát te nem kompatibilis videot töltöttél fel és eddig fekete sávok voltak körülötte, most már nincsennek. Ne törödj vele, inkább örülj neki, u.is a mérete nem változott, csak a megjelenitése.
2018. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2018. aug. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!