Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy a fodrasz...

Az a helyzet, hogy a fodrasz elrontotta a hajam, nekem nem tetszik, tul menedekes lett. Mit tegyek? Tudom hogy nonie kell, de en addig megfogok bolondulni

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Vannak olyan módszerek amik felgyorsítják a hajnövesztèst.

Pl:Ricinusolaj,fejmasszás,hajpakolás.Ha èrdekel leírom, hogy hogyan használd ezeket 😉

2018. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,szivesen elfogadom. Hozzateszem hogy zsirosodik is a hajam,sok mindent kiprobaltam,most szodaporral mosok hajat es eleg jonak tunik
2018. júl. 31. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A ricinusolaj használatáról azt kell tudni, hogy mielött használod, mikrózd meg egy kicsit,így könnyebb lesz felvenni a hajra.Maszírozd alaposan a fejbőrödbe majd fóliát le vagy fedd be valamivel. 6-8 órát hagyd rajta majd jól öblítsd ki.

Fejmasszázs:Minden nap 4-5 percig csináld. Feküdj hanyatt az ágy szèlère ès kezd el maszírozni a fejbőrödet. Maszírozd meg az egészet ez jót tesz a hajhagymáknak.

Pakolás:A hajnövesztèshez ajánlom a családos pakolás. Ettől nagyon szép lesz a hajad a zsírosodásra is jó! Főzz csalánteát ès amikor kihalt, öblítsd le a hajad.

2018. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!